Srijeda, 24. travnja 2024.

LIGA PRVAKA Dinamo u Zagrebu remizirao s Red Bullom

Nogometaši Dinama u utorak su u Zagrebu ugostili austrijski Red Bull Salzburg u 4. kolu E skupine Lige prvaka.

Susret je završen rezultatom 1:1. Gosti su poveli preko Seiwalda u 12. minuti, dok je u 40. minuti Dinamo nakon razdoblja dobre igre izjednačio kad se nakon udarca Ljubičića lopta od suparničkog braniča odbila u mrežu.

U nastavku pogodaka nije bilo, a u drugom poluvremenu gosti su bili dominantniji, no bez konkretne završnice.

Gredu je pogodio Sučić za Red Bull iz igre, a Bočkaj za Dinamo iz slobodnog udarca u sudačkoj nadoknadi.

U drugoj utakmici skupine na San Siru Chelsea je slavio rezultatom 0:2.

U 5. kolu koje je na rasporedu 25. listopada Dinamo će ugostiti Milan, dok RB Salzburg dočekuje Chelsea. Modri su i dalje u igri za ostanak u Europi.

SKUPINA E: 1. Chelsea 7, 2. RB Salzburg 6, 3. Milan 4, 3. Dinamo 4.

DINAMO: Livaković – Ristovski (od 79. Moharrami), Šutalo, Perić – Špikić (od 79. Bočkaj), Ivanušec (od 79. Baturina), Mišić (od 86. Bulat), Ademi (od 67. Drmić), Ljubičić – Petković, Oršić. TRENER: Ante Čačić.