11.1 C
Zagreb
Srijeda, 20. siječnja 2021.

Ljetni prijelazni rok: pogledajte sve službene transfere nogometaša u Podravini i Prigorju

U tijeku je ljetni prijelazni rok za nogometaše, a Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije objavio je popis dosad realiziranih transfera

Preporučujemo

Tragedija u Sisku: muškarac poginuo tijekom sanacije kuće

U srijedu, oko 12.36 sati, u Sisku je tijekom radova na obiteljskoj kući oštećenoj u potresu poginuo muškarac. Kako je izvijestila PU sisačko-moslavačka, zaprimljena je...

U sklopu projekta Volonter penzioner koprivnički Crveni križ počeo s podjelom paketa umirovljenicima

Koprivničko društvo Crvenog križa razvilo je u suradnji s Gradom Koprivnicom kao jednim od partnera na projektu prvi program u sklopu projekta Volonter penzioner. Program...

U Reki kraj Koprivnice nestala je dobermanka Asja, idemo je zajedno pronaći

Već pet dana prošlo je otkako je nestala dobermanka u koprivničkom prigradskom naselju Reka, u Ulici Stjepana Radića 61. Odaziva se na ime Asja, dresirana...

Ministar Božinović: 1. veljače neće se dogoditi nešto spektakularno s popuštanjem mjera

Ministar zdravstva Vili Beroš izjavio je u srijedu kako Hrvatska i dalje bilježi pozitivne trendove vezane uz zarazu koronavirusom, a danas je u odnosu...

U tijeku je ljetni prijelazni rok za nogometaše, a Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije objavio je popis dosad realiziranih transfera.

SJEDNICA 16.06.2020
ŽNK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Lana Jagetić
Kristina Palić
Valentina Bertić Frančić
NK “RASINJA”, RASINJA
Nino Adamić
Goran Marković
Velimir Crikvenac (Panonija, Peteranec)
SJEDNICA 18.06.2020
NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Erik Fucak
SJEDNICA 25.06.2020
NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Filip Hlevnjak (Sesvete, Sesvete)
Matej Resler (Graničar, Đurđevac)
Festim Alidema (Hrvatski Dragovoljac, Zagreb)
SJEDNICA 26.06.2020
NK “SOKOL”, SOKOLOVAC
Ivan Dološčak (Slaven Belupo, Koprivnica)
Matija Kozjak (GOŠK, Gotalovo)
Denis Pomahač (GOŠK, Gotalovo)
Dino Dević (Drava, Novigrad Podravski)
Saša Radanović (GOŠK, Gotalovo)
NK “GRANIČAR”, LEGRAD
Vito Tišlerić
Ivan Pavao Lakić
Alen Ivić (Slaven Belupo, Koprivnica)
Damijan Arnuš
Vinko Ivić
Tin Vadjun
Dino Vugrač (Osvit, Đelekovec)
NK “BRATSTVO”, KUNOVEC
Hrvoje Mlinarić (SC Breitenfeld a.d.R., -)
Josip Beljan (SC Breitenfeld a.d.R., -)
NK “SABARIJA”, SUBOTICA PODRAVSKA
Nikola Novković
SJEDNICA 30.06.2020
NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Antun Marković (FC Atyrau, -)
SJEDNICA 03.07.2020
NK “SOKOL”, SOKOLOVAC
Danijel Amić (Reka, Reka)
NK “GRANIČAR”, LEGRAD
Viktor Horvat
Bruno Horvat
Filip Cvetnić
NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Stefan Kiš (Mladost Molve, Molve)
Benedikt Lončar (Slaven Belupo, Koprivnica)
Filip Ivančan (Mladost Molve, Molve)
Leon Šantek (Slaven Belupo, Koprivnica)
Antonio Vlašiček (Podravac, Virje)
NK “PODRAVAC”, VIRJE
Jasmin Ramaj (Slaven Belupo, Koprivnica)
NK “TOMISLAV”, DRNJE
Marko Novokmet (Vrbovec, Vrbovec)
Antonio Varović (Slaven Belupo, Koprivnica)
NK “BRATSTVO”, KUNOVEC
Toni Nikolić (Špansko, Zagreb)
Josip Horvatinović (SC-H & P Kemeten, -)
NK “TEHNIČAR”, CVETKOVEC
Dejan Grubešić (Slaven Belupo, Koprivnica)
Ivan Delić (Slaven Belupo, Koprivnica)
NK “FERDINANDOVAC”, FERDINANDOVAC
Martin Karlovčan (Graničar, Đurđevac)
David Sobota (Kalinovac, Kalinovac)
Alen Grivić (Podravac, Virje)
Rade Križanović (Podravac, Virje)
NK “SLOGA”, KOPRIVNIČKI IVANEC
Alberto Sinani (Tomislav D, Drnje)
SJEDNICA 07.07.2020
NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Petar Španiček
Luka Glogovšek (Mladost, Kloštar Podravski)
Dino Bednaić
Hrvoje Baltić
Marko Rožman
NK “PODRAVAC”, VIRJE
Dorian Jakupak (Slaven Belupo, Koprivnica)
NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Mihael Mladen (Dubrava Tim Kabel, Zagreb)
SJEDNICA 10.07.2020
NK “SOKOL”, SOKOLOVAC
Luka Prišlin (Reka, Reka)
NK “GRANIČAR”, LEGRAD
Viktor Šimek
NK “TOMISLAV”, DRNJE
Hrvoje Hrženjak (Podravac, Virje)
SJEDNICA 13.07.2020
NK “SLOGA”, KOPRIVNIČKI IVANEC
Josip Flanjak (SV Kroisegg, -)
SJEDNICA 14.07.2020
NK “GRANIČAR”, LEGRAD
Alen Labaš (Zelengaj, Donji Kućan)
Dominik Štajminger (Sloga, Koprivnički Ivanec)
David Gal (Udarnik, Zablatje)
NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Leon Stančec
Luka Kolar (Pitomača, Pitomača)
Davor Kožar (Kalinovac, Kalinovac)
NK “BRATSTVO”, KUNOVEC
Ivan Blažević (SAMOBOR, Samobor)
NK “TEHNIČAR”, CVETKOVEC
Filip Štritar (Slaven Belupo, Koprivnica)
Ivan Jendrić (Slaven Belupo, Koprivnica)
Lovro Nikić (Slaven Belupo, Koprivnica)
NK “DRAVA”, PODRAVSKE SESVETE
Dominik Mađer
SJEDNICA 15.07.2020
NK “PANONIJA”, PETERANEC
Borivoj Kovač (Podravec, Torčec)
NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Ivan Vlašić (Kalinovac, Kalinovac)
NK “RUDAR”, GLOGOVAC
Mateo Hajduković (Panonija, Peteranec)
Patrik Milojević (Mladost KB, Koprivnički Bregi)
NK “GOŠK”, GOTALOVO
Mihael Balaško (Reka, Reka)
NK “OSVIT”, ĐELEKOVEC
Matija Lončar (Osvit, Đelekovec)
Saša Vukonić (Tehničar, Cvetkovec)
Nikola Drvarić (Graničar(K), Kotoriba)
Mario Krištofić (Tehnika Koprivnica, Koprivnica)
NK “MLADOST”, KLOŠTAR PODRAVSKI
Borna Šandrovčan (Graničar Đ, Đurđevac)
NK “MLADOST MOLVE”, MOLVE
Josip Vindić (Podravac, Virje)
Dino Balala (Mladost, Kloštar Podravski)
Vjekoslav Belobrk (Graničar, Đurđevac)
NK “DRAVA”, PODRAVSKE SESVETE
Roko Sitek
Elena Šimunić
Matej Zrinski
Niko Janković
Jan Sitek
Noa Šostarec
Lovro Zvonar
Patricija Pintarek
Vito Drvenkar
Lovro Vedriš (Graničar, Đurđevac)
Gabrijel Tuba
ŽNK “KOPRIVNICA”, KOPRIVNICA
Paula Kovačević (Dinamo, Zagreb)
NK “SOKOL”, SOKOLOVAC
Srećko Mijatović (Drava, Novigrad Podravski)
NK “SLOGA”, KOPRIVNIČKI IVANEC
Marko Hezler (Trešnjevka, Zagreb)
Matej Komes (Drava, Novigrad Podravski)

BRISANJA IGRAČA

SJEDNICA 18.06.2020
NK “GRANIČAR”, LEGRAD
Bruno Hlebar jer odlazi na područje drugog saveza.
Igor Hlebar jer odlazi na područje drugog saveza.
SJEDNICA 26.06.2020
NK “GRANIČAR”, ĐURĐEVAC
Petar Božek jer odlazi u inozemstvo.
SJEDNICA 30.06.2020
NK “OSVIT”, ĐELEKOVEC
Dario Glavak jer odlazi na područje drugog saveza.
SJEDNICA 08.07.2020
NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Nikola Malenović jer odlazi na područje drugog saveza.
SJEDNICA 09.07.2020
NK “MLADOST MOLVE”, MOLVE
Nino Majdandžić jer odlazi na područje drugog saveza.
SJEDNICA 10.07.2020
NK “TOMISLAV RADNIK”, SVETI IVAN ŽABNO
Filip Šimunović jer odlazi na područje drugog saveza.
NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Petar Kratzl jer odlazi na područje drugog saveza.
SJEDNICA 13.07.2020
NK “KALINOVAC”, KALINOVAC
Niko Sučić jer odlazi na područje drugog saveza.
NK “MLADOST MOLVE”, MOLVE
Matija Lovreković jer odlazi na područje drugog saveza.
NK “DRAVA”, PODRAVSKE SESVETE
Luka Bratanović jer odlazi na područje drugog saveza.
Matija Posavec jer odlazi na područje drugog saveza.
NK “PRUGOVAC”, PRUGOVAC
Mario Marošević jer odlazi na područje drugog saveza.
SJEDNICA 14.07.2020
NK “FUGAPLAST”, GOLA
Ivan Forko jer odlazi u inozemstvo.
SJEDNICA 15.07.2020
NK “SLAVEN BELUPO”, KOPRIVNICA
Ivano Lazić jer odlazi na područje drugog saveza.
Marko Iharoš jer odlazi u inozemstvo.

Najnovije objave

Vozač (43) na raskrižju oduzeo prednost prolaska i udario u drugi automobil

U utorak, 19. siječnja, oko 13.40 sati, u Svetom Ivanu Žabno 43-godišnji vozač upravljao je osobnim automobilom Renault njemačkih registarskih oznaka u smjeru raskrižja...

Tragedija u Sisku: muškarac poginuo tijekom sanacije kuće

U srijedu, oko 12.36 sati, u Sisku je tijekom radova na obiteljskoj kući oštećenoj u potresu poginuo muškarac. Kako je izvijestila PU sisačko-moslavačka, zaprimljena je...

U sklopu projekta Volonter penzioner koprivnički Crveni križ počeo s podjelom paketa umirovljenicima

Koprivničko društvo Crvenog križa razvilo je u suradnji s Gradom Koprivnicom kao jednim od partnera na projektu prvi program u sklopu projekta Volonter penzioner. Program...

Grad Đurđevac nabavio 7500 novih kanti za odvojeno prikupljanje otpada

U partnerstvu s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost Grad Đurđevac je osigurao nabavu spremnika za odvojeno prikupljanje otpada. Ovaj tjedan je stigla prva...

Predstavnici kompanije Soyak posjetili Općinu Legrad

U utorak, 19. siječnja, predstavnici kompanije Soyak posjetili su Općinu Legrad. Kompanija Soyak je preko svoje tvrtke u Hrvatskoj Terra Energy Generation Company, na nedavnom...