Četvrtak, 28. ožujka 2024.

LUDBREŠKA LIGA Poljoprivrednik i Bukovčan odigrali pravi derbi, Slokovčani slavili u Malom Bukovcu

Derbi u Kapeli Podravskoj završio je rezultatom 1:1. Alen Vnučec doveo je domaćina u vodstvo u 55. minuti, a izjednačio je u 66. minuti Davor Matijašec

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice 13. kola ludbreške skupine Treće varaždinske županijske nogometne lige.

Derbi se igrao u Kapeli Podravskoj gdje su se sastale dvije vodeće momčadi. Prvoplasirani Poljoprivrednik ugostio je Bukovčan iz Velikog Bukovca, koji se nalazi na drugoj poziciji s tri boda zaostatka. Ista bodovna razlika ostala je i nakon ovog kola jer je susret u Kapeli Podravskoj završio bez pobjednika, bilo je 1:1.

Alen Vnučec doveo je domaćina u vodstvo u 55. minuti, a izjednačio je u 66. minuti Davor Matijašec. Bio je to pravi derbi s puno prilika i navijanja brojne publike na obje strane.

Kako trećeplasirani Poljanec za liderom zaostaje čak 12 bodova, jasno je da je ulog u ovom derbiju bio ogorman, možda čak i vrijedan naslova prvaka.

U drugoj subotnjoj utakmici Sloga iz Slokovca je s uvjerljivih 5:1 slavila u Malom Bukovcu. Za domaći Bukovčan 27 zabio je Nenad Špoljarić u 88. minuti, a za goste Mario Grabrovec u 37. i 57. minuti, Matej Havaić u 61. i s 11 metara u 69. minuti te Dragutin Locaj u 89. minuti.

Ostale utakmice na rasporedu su u nedjelju.