Međimurec i Mladost Komet izborili osminu finala nogometnog Kupa Međimurske županije

Odigrane su još dvije utakmice 1/16 finala nogometnog Kupa Međimurske županije.

Dalje su se plasirali Mladost Kometa iz Preloga i Međimurec Dunjkovec-Pretetinec.

Preložani su osminu finala Kupa izborili 2:1 pobjedom u Hodošanu. Za Mladost su strijelci bili Hladnik u 40. minuti i Sabol u 50. minuti, a za domaćina Strahija u 88. minuti.

Međimurec je, pak, slavio na gostovanju u Goričanu. Domaću trnavu pobijedio je rezultatom 3:2.

Povela je Trnava golom Gudlina u 43. minuti i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U 53. minuti izjednačava Horvat, a sedam minuta kasnije domaćina ponovno u vodstvo dovodi Malović. Gol za 2:2 u 63. minuti postigao je Hrustek, a isti je igrač u 79. minuti zabio i za potpuni preokret Međimurca.

Još se ostala za odigrati utakmica između Galeba i Bratstva iz Jurovca u Oporovcu.

Mala Subotica Spartak – Polet(P) 0:2
Trnovec Trnovec – ČSK 8:0
Novo Selo Rok Omladinac(NSR) – Mali Mihaljevec 10:0
Hodošan Hodošan – Mladost Komet 1:2
Nedelišće Nedelišće – Dubravčan 1:0
Podbrest Budućnost(P) – Zasadbreg 77 5:2