VIDEO Memorijal Blage Zadre: Slaven Belupo u finalu poražen na jedanaesterce

U Vukovaru je u nedjelju popodne odigrana finalna utakmica Memorijalnog turnira ‘Blago Zadro’ u kojem su se sastali Slaven Belupo i Široki Brijeg.

Pogodaka tijekom susreta nije bilo, pa su o pobjedniku odlučivali jedanaesterci. Tu su više znanja i sreće imali igrači Širokog Brijega koji su podigli pobjednički pehar.

U susretu za treće mjesto Osijek je golom petra Brleka u 45. minuti svladao domaćina Vukovar 1991 rezultatom 1:0.

SLAVEN BELUPO – ŠIROKI BRIJEG 5:6 (0:0)
SLAVEN BELUPO: Marković – Hlevnjak, Boras, Zirdum, Riđan – Bašić, Marina, Behram – Žuljević, Branšteter (od 43. Matejaš, od 87. Eskinja), Mađarić (od 76. Žuškin). TRENER: Zoran Zekić.
ŠIROKI BRIJEG: Josipović, K. Medić (od 69. Valinčić), Mašić, Šuto (od 82. D. Medić), Kuprešak (od 55. Turković), Ćavar (od 55. Barišić), Lovrić (od 82. Zubac), Vukoja (od 66. Knežević), Pejić (od 55. Kpan), Rozić (od 55. Bagarić), Lukić (od 55. Radić). TRENER: Ivica Barbarić.
JEDANAESTERCI: 0:1 – Marina, 1:1 – Mašić, Bašić – brani Josipović, 2:1 – Radić, 2:2 – Behram, 3:2 – Barišić, 3:3 – Hlevnjak, Knežević – brani Marković, 3:4 – Žuljević, 4:4 – Bagarić, 4:5 – Zirdum, 5:5 – Valinčić, Boras – promašaj, 6:5 Kpan.