Mlada đurđevačka tenisačica Mia Robotić došla do polufinala Zagi kupa do 16 godina

Mia je postigla još jedan značajan rezultat i potvrdila da je pred njom lijepa teniska budućnost

Na dvoranskom turniru u Zagrebu održanom u organizaciji Teniskog kluba Zagi, Đurđevčanka Mia Robotić je u kategoriji do 16 godina sjajnom igrom osvojila treće mjesto.

Jako dobro je odigrala mečeve prvog i drugog kola. Najprije je svladala Tinu Šplajt sa 6:2, 6:4, a potom i Nelu Ban sa 6:4, 6:2. Najbolje je odigrala u četvrtini finala gdje je u napetom meču pobijedila drugu nositeljicu turnira, Taru Vidan. Bilo je 6:4, 7:5.

Za prolaz u finale nepremostiva je ipak bila Nika Čakarun iz Poreča, koja je pobijedila rezultatom 6:1, 6:0.

Bez obzira na to, Mia Robotić je postigla još jedan značajan rezultat i potvrdila da je pred njom lijepa teniska budućnost.