Četvrtak, 28. ožujka 2024.

Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici u Koprivnici pobijedio susjede iz Varaždina

Nogometaši Slavena Belupa danas, u utorak, odigrali su prijateljsku utakmicu s Varaždinom na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš.

U susretu u kojem je trener Farmaceuta Zoran Zekić pružio priliku igračima koji su imali manju minutažu u prvenstvu i nekolicini juniora rezultat je bio 3:1 za domaćina.

U prvom poluvremenu postignut je jedan pogodak. Perošević se lijepo oslobodio svog čuvara u 44. minuti, izašao pred golmana Varaždina i lagano potkopao iznad njega za vodstvo Slavena Belupa.

U nastavku susreta prvo je izjednačio Varaždin. Domjanić je zabio u 57. minuti. Osam minuta kasnije Turanjanin je zabio za 2:1, a konačni rezultat utakmice postavio je Mrdaković u 73. minuti.

Ova utakmica bila je priprema i jedne i druge momčadi za iduće, 21. kolo SuperSport HNL-a. Podsjetimo, Slaven Belupo u subotu (17.10 sati) gostuje u Osijeku, dok će Varaždin istog dana (15 sati) ugostiti splitski Hajduk.