Srijeda, 24. travnja 2024.

Mlada koprivnička atletičarka Tija Požgaj još jednom najbolja na Polarnoj ligi u Prelogu

Mlada članica Atletskog kluba Koprivnica Tija Požgaj ostvarila je još jedan zapažen rezultat u brzom hodanju i tako potvrdila svoju sjajnu formu.

Tija je, naime, u subotu nastupila na 7. kolu 11. Polarne lige u brzom hodanju u Prelogu.

Na stazi dužine 3200 metara darovita 12-godišnja Koprivničanka je ponovno osvojila prvo mjesto u ženskoj konkurenciji. Stazu je odradila za 22 minute i 34 sekunde, uz prosječnu brzinu od 8,51 km/h. Prosječno vrijeme po kilometru bilo joj je 07:03,1.

Inače, Tija Požgaj nastupila je u pet od sedam utrka Polarne lige i u svima je pobijedila.