Mlada koprivnička atletičarka Tija Požgaj ponovno osvojila prvo mjesto u utrci Polarne lige Prelog

Tija Požgaj nastupila je u četiri od šest utrka Polarne lige i u svima je pobijedila. Nema konkurencije u brzom hodanju, a tako je mlada

Mlada članica Atletskog kluba Koprivnica Tija Požgaj ostvarila je još jedan zapažen rezultat u brzom hodanju.

Tija je, naime, u subotu nastupila na 6. kolu 11. Polarne lige u brzom hodanju u Prelogu.

Na stazi dužine 3200 metara darovita 12-godišnja Koprivničanka je ponovno osvojila prvo mjesto u ženskoj konkurenciji. Stazu je odradila za 23 minute i 15 sekundi, uz prosječnu brzinu od 8,26 km/h. Prosječno vrijeme po kilometru bilo joj je 07:15,9.

Inače, Tija Požgaj nastupila je u četiri od šest utrka Polarne lige i u svima je pobijedila.