Mlada koprivnička atletičarka Tija Požgaj ponovno najbolja na Polarnoj ligi u Prelogu

Mlada članica Atletskog kluba Koprivnica Tija Požgaj ostvarila je još jedan odličan rezultat u brzom hodanju i tako potvrdila svoju sjajnu formu.

Tija je, naime, u subotu nastupila na 8. kolu 11. Polarne lige u brzom hodanju u Prelogu.

Na stazi dužine 3200 metara darovita 12-godišnja Koprivničanka je ponovno osvojila prvo mjesto u ženskoj konkurenciji. Zaustaviti je nije mogao ni jak vjetar koji je neumorno puhao.

Stazu je odradila za 21 minutu i 28 sekundi, uz prosječnu brzinu od 8,94 km/h. Prosječno vrijeme po kilometru bilo joj je 06:42,5.

Inače, Tija Požgaj nastupila je u šest od osam utrka Polarne lige i u svima je pobijedila.