Utorak, 23. travnja 2024.

Mlade teniske nade Mia Robotić i Lucian Lacković prvaci regije

Mlade teniske nade iz Đurđevca ostvarile su fantastičan teniski vikend u Koprivnici.

Lucian Lacković postao je prvak regije u pojedinačnoj kategoriji i u parovima do 12 godina. U finalu je svladao suparnika iz TK Varteks iz Varaždina s kojim je pak osvojio i turnir u parovima.

Mia Robotić probila se u polufinale gdje ju je zaustavila prva nositeljica i ukupna pobjednica turnira iz TK Didon Virovitica kojoj je pružila odličan otpor. Dan prije s njom je uvjerljivo osvojila i turnir u kategoriji parova.

Radi se o prvenstvu regije do 12 godina, turniru trećeg ranga iz kalendara HTS-a.