Nikola Mihočka osvojio prvo mjesto na 13. šahovskom vulimanu na Čardi

Ovog vikenda na Čardi održan je turnir pod nazivom 13. šahovski vuliman. U prekrasnom ambijentu sakupilo se puno malih i velikih šahista, a među njima i petero članova Šahovskog kluba Picok iz Đurđevca.

Gabriel Kapitanić osvojio je 3. mjesto u kategoriji do 10 godina, dok je Matija Mihočka bio sedmi u kategoriji do 16 godina, a Toni Čurić se plasirao na 10. mjesto.

I ovoga puta je održan turnir roditelja na kojemu je 1. mjesto osvojio Nikola Mihočka, ostvarivši sve pobjede, dok je Dario Kapitanić u istoj kategoriji osvojio 5. mjesto!
Čestitke šahistima na osvojenim rezultatima te im puno uspjeha u daljnjim natjecanjima.