Nogometaši Radnika Križevci unatoč hrabroj igri posrnuli u finišu Kup utakmice protiv Dugopolja

Hrabru su utakmicu odigrali u srijedu nogometaši trećeligaša Radnika Križevci pred svojom publikom protiv favorizirane momčadi Dugopolja, člana Druge HNL, ali na kraju nisu se uspjeli plasirati u 1/16 finala Hrvatskog kupa. Gosti su slavili rezultatom 3:2.

Iako je pogocima Mornara u 10. minuti i Maganjića u 36. minuti Dugopolje povelo s 2:0, domaćin se nije predavao i na krilima Marka Nikolića uspio se vratio u igru.

Prvi pogodak postigao je u 43. minuti s 11 metara, a drugi u 76. minuti.

Nažalost, Dugopolje je pet minuta prije kraja regularnog dijela utakmice uspjelo slaviti pogotkom Javorčića iz slobodnog udarca.