Nogometaši Varaždina preokretom do pobjede u Puli

Pred oko tisuću gledatelja na stadionu 'Aldo Drosina' Puljani su poveli pogotkom Luke Marina u 70. minuti, no ubrzo je uslijedio ekspresni povratak gostiju

Nogometaši Varaždina ostvarili su pobjedu u prvoj utakmici 2. kola nove sezone SuperSport HNL-a.

Momčad Marija Kovačevića preokretom je stigla do sva tri boda na gostovanju kod Istre 1961 u Puli.

Pred oko tisuću gledatelja na stadionu ‘Aldo Drosina’ Puljani su poveli pogotkom Luke Marina u 70. minuti, no ubrzo je uslijedio ekspresni povratak gostiju.

Sedam minuta kasnije Fran Brodić je na asistenciju Stanića izjednačio rezultat, a konačnih 1:2 postavio je u 83. minuti Igor Postonjski iz kaznenog udarca kojeg je izborio Posavec nakon prekršaja domaćeg vratara Majkića.

Varaždin je bio bolja momčad te je zaslužio puni plijen iz Istre, iako se domaćin u završnici mogao spasiti. Međutim, Hujber je pogodio vratnicu…

10. Istra 1961 2 1 0 1 1 4 -3 0

REZULTATI 2. KOLA: Istra 1961 – Varaždin 1:2, Gorica – Šibenik (subota, 19.00), Slaven Belupo – Dinamo (subota, 21.00), Lokomotiva – Osijek (nedjelja, 21.00), Hajduk – Rijeka (odgođeno).