Oslabljene Linice na domaćem terenu izgubile od Osijeka II

Mlade Koprivničanke nastupile su bez kadetskih reprezentativki Đelekovčan i Smiljanec koje su osvojile broncu na Mediteranskom prvenstvu, a izostala je i vratarka Nika Galinec koja je bila na okupljanju s juniorkama

Rukometašice Podravke 2 Lino odigrale su utakmicu 15. kola Druge HRL-sjever za žene u kojoj su na domaćem terenu izgubile od Osijeka 2.

Rezultat je bio 27:33, poluvrijeme 16:18. Mlade Koprivničanke nastupile su bez kadetskih reprezentativki Tare Đelekovčan i Lee Smiljanec koje su osvojile broncu na Mediteranskom prvenstvu, a izostala je i vratarka Nika Galinec koja je bila na okupljanju s juniorkama.

Osječanke su stigle u punom sastavu, pojačane igračicama iz seniorske ekipe te je iskustvo donijelo prevagu.

– Dobro je što su i ovoga puta priliku za igru dobile i mlađe igračice (2008./09. godište) koje su u svojih dvadesetak minuta nastupa pokazale odličnu igru. Već u nedjelju upravo ekipa U 14 igra u Lipiku u sklopu redovnog kola HRL-U14, a protivnici su ekipe Novske i Lipika – rekla je trenerica Zečević.

Podravka 2 Lino: Domović 7, Horvat L. 1, Cvelber, Miklić 1, Stručić 1, Javorić 2, Marijanović, Rumek 2, Horvat L. (vratar), Ferčec 1, Gregurić 4, Hajdinjak 3, Lengelić 2, Napan, Liščak 2, Adžaga 1.