Četvrtak, 25. travnja 2024.

Podravina bolja u prvom susretu polufinala kupa protiv Varteksa, Nedeljanec u uzvratu hvata zaostatak protiv Bednje

U ŽNS Varaždin polufinale se igra na dvije utakmice, tako da će Podravina 2. lipnja biti domaćin Varteksu na svom stadionu.

Podravina je s minimalnih 0:1 slavila protiv Varteksa u gostima u prvom susretu polufinala kupa ŽNS Varaždin. Pogodak vrijedan pobjede zabio je Horvatinović u 20. minuti. U 47. minuti Varteks je promašio jedanaesterac koji je obranio vratar Kovačić.

Drugi polufinalni par čine Bednja i Nedeljanec. Oni su svoj prvi susret odigrali 12. svibnja i pobjednu je odnijela momčad Bednje s 0:2. Uzvrat se igra danas u Beletincu, početak je zakazan za 17.30 sati.