Subota, 27. travnja 2024.

Podravkin hrvač Leon Kolar osvojio zlatnu medalju na Božićnom turniru u Zagrebu

Dvojica mladih članova Hrvačkog kluba Podravka nastupili su u subotu na 30. izdanju Božićnog turnira u Zagrebu.

Leon Kolar nastupio je u kategoriji starijih dječaka do 62 kilograma te je nakon kraće stanke u natjecanjima ostvario stopostotan učinak.

U svoju korist riješio je Leon sve četiri borbe te je osvojio prvo mjesto, čime je ponovno ušao u uži krug reprezentacije.

Nikola Golubović Matan hrvao je u kategoriji starijih dječaka do 44 kg te je u prvom meču izgubio od reprezentativca Hrvatske. Kako njegov suparnik nije ušao u finale, Nikola je izgubio mogućnost za daljnju borbu.