Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

SuperSport HNL: Zekićev Osijek na Opus Areni bolji od Slavena Belupa

Nogometaši Slavena Belupa u nedjelju su u Osijeku odigrali posljednju prvenstvenu utakmicu u 2023. godini.

Domaća momčad predvođena bivšim trenerom Slavena Zoranom Zekićem slavila je rezultatom 3:1 i tako prekinula niz od šest utakmica bez pobjede.

Za vodstvo Osijeka zabio je Kristijan Lovrić u 17. minuti, a isti je igrač povisio na 2:0 u 32. minuti. U oba navrata asistent je bio Ramon Mierez.

Početkom nastavka treći pogodak za Zekićevu ekipu zabio je Nail Omerović, dok je nadu gostima vratio Matej Šakota golom za 3:1 u 66. minuti.

Ipak, nisu se Farmaceuti uspjeli vratiti, a konačnih 4:1 postavio je Ramon Mierez u 88. minuti.

OSIJEK – SLAVEN BELUPO 4:1 (2:0)
OSIJEK – Opus Arena. Gledatelja 3939. Sudac: Ante Čulina (Zagreb).
OSIJEK: Malenica – Gržan, Duarte, Bralić, Omerović (od 88. Živković) – Nejašmić, Prekodravac (od 76. Mktrčan) – Bukvić (od 87. Zebec), Brlek, Lovrić (od 76. Caktaš) – Mierez.
TRENER: Zoran Zekić.
SLAVEN BELUPO: Čović – Pllana (od 83. Hlevnjak), Boras, Božić, Štefulj – Lepinjica, Caimacov – Liber (od 58. Šakota), Mioč, Hoxha – Štrkalj (od 58. Ortiz).
TRENER: Roy Ferenčina.
STRIJELCI: 1:0 Lovrić (17), 2:0 Lovrić (32), 3:0 Omerović (49), 3:1 Šakota (66), 4:1 Mierez (88).