Polet remizirao s Grobničanom

Danas su otputovali put Opatije, po dolasku su odradili zajednički ručak, a potom ih je čekao pripremni susret protiv Grobničana, trećeplasirane ekipe 3. HNL – zapad

Već tradicionalno Polet dio priprema odrađuje u Primorsko – goranskoj županiji, pišu Međimurske novine.

Danas su otputovali put Opatije, po dolasku su odradili zajednički ručak, a potom ih je čekao pripremni susret protiv Grobničana, trećeplasirane ekipe 3.HNL – Zapad. Završilo je bez pobjednika, 3:3.

Domaćin je prvi poveo na susretu. Već na samom startu mrežu Jambresa zatresao je iskusni Dražen Pilčić. Domaće vodstvo trajalo je sve do 17. minute kada Dejan Glavica pogađa za 1:1.

Na početku drugog dijela Polet preokreće rezultat preko Patafte. U 66. minuti domaći realiziraju kazneni udarac za 2:2. Šest minuta kasnije, drugi preokret na utakmici, a za domaću momčad zabio je Prtenjača.

U 81. minuti Nino Patafta zabija drugi pogodak na susretu, a rezultat na semaforu bio je 3:3. Do kraja susreta više nije bilo pogodaka te je Polet upisao prvi remi na pripremama.

Za Polet su igrali: Jambres, Stojko, Krištofić, Mihalić, Horvat P., Mezga, Lesar, Dolovski, Perčić, Glavica i Patafta (Horvat M., Šimunković, Mlinarić, Lajtman).