Polet u derbiju svladao Križevčane, Tehničaru bod u Bjelovaru, pobjeda Podravine

Nakon duge stanke, ove subote nastavljeno je prvenstvo u Trećoj HNL Sjever.

Derbi se igrao u Svetom Martinu na Muri gdje je domaći Polet pogocima Perčića u 5. i Medveda u 69. minuti s 2:0 pobijedio Radnik Križevce i preuzeo od njega drugu poziciju na ljestvici.

U Bjelovaru je gostovao Tehničar iz Cvetkovca, a ta je utakmica završila bez pogodaka.

Graničar je u Đurđevcu imao težak posao protiv vodeće Mladosti iz Ždralova i na kraju je poražen s 2:0.

Podravina je u Ludbregu s 2:0 slavila protiv fenjeraša Podravca iz Virja, a Varteks i Rudar iz Murskog Središća odigrali su 1:1.

U Orahovici su igrali Papuk i Virovitica, a domaćin je slavio rezultatom 2:1.

16 27.03.2021 15:30 Križevci NK Radnik Križevci – NK Varteks -:-
16 27.03.2021 15:30 Mursko Središće NK Rudar (MS) – NK Graničar (Đ) -:-
16 27.03.2021 15:30 Ždralovi NK Mladost Ždralovi – NK Papuk (O) -:-
16 27.03.2021 15:30 Virovitica ŽNK Virovitica – NK Podravina -:-
16 27.03.2021 15:30 Virje NK Podravac – NK Bjelovar -:-
16 27.03.2021 15:30 Cvetkovec NK Tehničar – NK Polet (SMnM) -:-