Poznati su svi polufinalisti Kupa, Rijeka izbacila Dinamo

Nogometaši Dinama ove sezone neće osvojiti dvostruku krunu. U četvrtfinalu SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa večeras je u Maksimiru bolja od Modrih bila Rijeka.

Gosti s Rujevice slavili su rezultatom 3:1. Za vodstvo Rijeke zabio je Obregon u 27. minuti, drugi gol stigao je samo dvije minute kasnije, a strijelac je bio Drmić.

Tolić je golom u 73. minuti vratio nadu Dinamu, a konačni rezultat postavio je Murić u 8. minuti sudačke nadoknade.

U polufinale Kupa plasirali su se Gorica, Hajduk, Osijek i Rijeka. Gorica i Osijek prošli su na jedanaesterce kao domaćini, dok su Rijeka i Hajduk ostvarili gostujuće pobjede.

Polufinale se igra u ožujku, a finale u svibnju 2022. godine. Za domaćinstvo finala prijavili su se Hajduk, Slaven Belupo i Karlovac.

SUPERSPORT HRVATSKI NOGOMETNI KUP, ČETVRTFINALE: Gorica – Istra 1961 6:4 (penali), Lokomotiva – Hajduk 3:6, Osijek – Slaven Belupo 5:4 (penali), Dinamo – Rijeka 1:3.