Srijeda, 24. travnja 2024.

PRVA ŽNL Bratstvo protutnjalo kroz Kalinovac

U nedjelju nas očekuje novi veliki derbi u Molvama. Nakon što je u 16. kolu kod kuće izgubila od Bratstva, Mladost će pokušati ostati u konkurenciji za naslov prvaka pobjedom protiv Sloge. Naravno, i Ivančani imaju svoje planove...

Bratstvo iz Kunovca nije imalo problema na gostovanju u Kalinovcu u prvoj utakmici 18. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Vodeća momčad prvenstva od samog početka se nametnula kao daleko bolja momčad te je od prve minute sve držala pod kontrolom.

Već u prvom poluvremenu gosti su imali prednost od 0:3, a na kraju je završilo pobjedom Kunovčana od 1:6.

Mišura je za Bratstvo postigao dva pogotka, po jedan su dodali Bakran, Katana, Pasariček i Bartolić. Počasni pogodak za Kalinovčane je postigao Imbrić.

U nedjelju nas očekuje novi veliki derbi u Molvama. Nakon što je u 16. kolu kod kuće izgubila od Bratstva, Mladost će pokušati ostati u konkurenciji za naslov prvaka pobjedom protiv Sloge. Naravno, i Ivančani imaju svoje planove, mi bismo rekli da su moguća sva tri znaka. Susret je na rasporedu u nedjelju u 16 sati, kao i većina ostalih u ovom kolu.

Bratstvo sad ima prednost od sedam bodova i utakmicu više od Mladosti i Sloge.

Peterančani u ovom kolu u nedjelju u 10 sati gostuju u Đelekovcu kod Osvita koji je prošle nedjelje odigrao bez golova s Dravom u Novigradu Podravskom.

Dvoboj dva Tomislava vidjet će gledatelji u Drnju, gdje istoimeni domaćin dočekuje momčad Tomislava Radnika iz Svetog Ivana Žabna.

Gradski derbi igra se u Koprivnici, Močile će ugostiti Miklinovec kojeg sigurno nije zadovoljio remi s Mladosti iz Sigeca u prošlom kolu (1:1). Taj susret počinje u nedjelju u 15 sati.

Mladost će u Sigecu biti domaćin posljednjeplasiranoj Viktoriji koja je prošle nedjelje u Vojakovcu iznenadila Lipu pobjedom od 2:1, dok će Hlebinčani ugostiti Dravu.