Subota, 27. travnja 2024.

PRVA ŽNL Drnjančani u Kunovcu iznenadili Bratstvo

Preostale utakmice igraju se u nedjelju od 16 sati. Najzanimljivije će biti u Svetom Ivanu Žabnu gdje gostuju Molvarci

U nedjeljnoj matineji, ujedno i u derbiju 17. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige, vodeće Bratstvo je u Kunovcu ugostilo četvrtoplasirani Tomislav iz Drnja.

Unatoč jakom vjetru, publika je mogla vidjeti zanimljivu utakmicu dviju kvalitetnih momčadi.

Poluvrijeme je završilo rezultatom 1:1, a konačni rezultat bio je 2:1 za goste iz Drnja.

Poveo je domaćin nakon 28 minuta igre, strijelac je bio Vid Bartolić, ali na samom kraju prvog dijela izjednačava Hrvoje Hrženjak. Tomislav trenera Marija Žuljića preokret je realizirao 20-ak minuta prije kraja susreta, a strijelac je bio Patrik Širić. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i veliko slavlje navijača i igrača Tomislava moglo je početi.

Podsjetimo, u subotu su odigrane dvije utakmice i obje su završile bez pobjednika. U Miklinovcu je Mladost iz Sigeca odigrala 1:1, dok je Sloga iz Koprivničkog Ivanca kao domaćin u Drnju odigrala 2:2 s Močilama. Detaljniji izvještaj možete s tih utakmica pogledati OVDJE.

Preostale utakmice 17. kola Prve ŽNL igraju se u nedjelju od 16 sati.

Drugoplasirani Molvarci, nakon domaćeg 3:2 poraza od Bratstva, idu u Sveti Ivan Žabno na gostovanje kod Tomislava Radnika koji se u prošlom kolu osladio bodovima na gostovanju kod Močila. Taj susret odigran je u Miklinovcu, a završen je pobjedom gostiju rezultatom 4:1.

Lipa ide u goste Viktoriji koja je u prošlom kolu teško stradala u Đelekovcu, Osvit je pobijedio 6:1.

Panonija je u Peterancu prošlog vikenda s 5:0 bila bolja od Drave koja u Novigradu dočekuje Osvit, dok će Peterančani i drugo kolo zaredom biti domaćini, ovaj put u goste im dolazi Kalinovac.