Srijeda, 7. prosinca 2022.

PRVA ŽNL Ivančani slavili u Drnju, Osvit pao u Sigecu, Lipa nadvisila Dravu

U Koprivnici pogodaka nije bilo u dvoboju Močila i Tomislava Radnika iz Svetog Ivana Žabna

Preporučujemo

U nedjelju poslijepodne odigrane su preostale utakmice 12. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Tomislav je u Drnju izgubio od Sloge rezultatom 1:2. Oba pogotka za goste iz Koprivničkog Ivanca postigao je Trupina, oba glavom nakon kornera.

Mladost iz Sigeca je prepustila posljednje mjesto na ljestvici Miklinovcu nakon što je pred svojim navijačima s 3:2 svladala đelekovečki Osvit.

Minimalnu, ali vrijednu pobjedu ostvarila je Lipa. U Hlebinama je pala novigradska Drava, pa se Lipa popela na četvrtu poziciju kolo prije kraja jeseni.

U Koprivnici pogodaka nije bilo u dvoboju Močila i Tomislava Radnika iz Svetog Ivana Žabna.

Na igralištu ‘Old Trafford’ u Kunovcu u nedjelju je u ranijem terminu odigrana utakmica 12. kola između Bratstva i Panonije.

Nogometaši Bratstva, aktualni prvaci Prve ŽNL, pobjedom su osigurali jesenski naslov u najvišem razredu županijskog nogometa.

Iako je iza gostiju iz Peteranca dobra jesenska polusezona, ipak nisu mogli parirati razigranim Kunovčanima koji su slavili rezultatom 5:0. Pogotke za Bratstvo postigli su Damir Azizi (14), Mario Ćibarić (25), Antonio Mišura (52), Vid Bartolić (62-11 m) i Marsel Čižmešija (76).

FOTO Đurđevačka mladost protiv Kalinovca još jednom pokazala kakav talent posjeduje

PRVA ŽNL, 12. KOLO (nedjelja, 6. listopada u 14.00):

Koprivnica: NK Miklinovec – NK Starigrad 1:1
Đurđevac: NK Graničar (Đ) – NK Kalinovac 3:1
Kunovec: NK Bratstvo – NK Panonija 5:0
Sigetec: NK Mladost Sigetec – NK Osvit 3:2
Drnje: NK Tomislav – NK Sloga 1:2
Hlebine: NK Lipa – NK Drava (NP) 1:0
Koprivnica: NK Močile – NK Tomislav Radnik 0:0

LJESTVICA

1. NK Bratstvo 12 10 0 2 41 8 +33 30
2. NK Tomislav 12 7 3 2 23 11 +12 24
3. NK Panonija 12 7 1 4 28 25 +3 22
4. NK Lipa 12 5 2 4 23 28 -5 20
5. NK Osvit 12 5 4 3 25 20 +5 19
6. NK Graničar (Đ) 12 5 2 5 26 19 +7 17
7. NK Drava (NP) 12 5 2 5 16 17 -1 17
8. NK Starigrad 12 4 4 4 22 24 -2 16
9. NK Sloga 12 4 2 6 16 24 -8 14
10. NK Močile 12 4 1 7 15 31 -16 13
11. NK Mladost Sigetec 12 3 2 7 17 21 -4 11
12. NK Tomislav Radnik 12 3 2 7 16 24 -8 11
13. NK Kalinovac 12 2 5 5 18 27 -9 11
14. NK Miklinovec 12 2 4 6 15 22 -7 10

- Advertisement -

Najnovije objave

Vezane vijesti