Utorak, 14. svibnja 2024.

[FOTO] Prva ŽNL: Kalinovac slavio u Hlebinama, domaće pobjede Tomislava i Prugovca, Kemenović debitirao trijumfom protiv Starigrada

Drava je u Novigradu Podravskom izgubila od Sloge, dok je Prugovac na domaćem terenu bio siguran protiv Panonije

U nedjelju poslijepodne odigrano je preostalih pet utakmica 20. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Novu pobjedu upisao je Kalinovac koji je s minimalnih 0:1 svladao Lipu u Hlebinama, a jedini pogodak postigao je Neven Golubić u 52. minuti.

Drava je u Novigradu Podravskom izgubila od Sloge. Filip Župetić zabio je za vodstvo Ivančana u 21. minuti, Danijel Forko je izjednačio u 41. minuti, a Sloga je do punog plijena došla pogotkom Karla Pjetrija u 5. minuti sudačke nadoknade.

Prugovac je na domaćem terenu bio siguran protiv Panonije, a sva tri pogotka pala su u prvom poluvremenu. Strijelci su bili Karlo Zebić u 8. minuti, Jakov Crnčić u 34. te Vedran Bojanić u 37. minuti.

Tomislav je u Drnju bio bolji od Rudara iz Glogovca s 2:0 pogocima Matije Majetića u 57. i Luisa Petrića u 84. minuti.

Novi trener Tomislava Radnika Dražen Kemenović debitirao je pobjedom protiv Starigrada u Križevcima.

Gosti su poveli golom Frana Krnjaka u 8. minuti, izjednačio je Matija Dimović u 14. minuti, a konačnih 2:1 postavio je Željko Dubravec u 73. minuti.

Prva ŽNL: Osvit u Đelekovcu uvjerljivom pobjedom prekinuo pozitivan niz Močila