Subota, 18. svibnja 2024.

Prva ŽNL: Osvit u nedjeljnoj matineji bolji od Drave

U Đelekovcu je u nedjelju prijepodne odigrana utakmica 21. kola Prve koprivničko-križevačke županijske lige između Osvita i Drave iz Novigrada Podravskog.

Domaćin je slavio rezultatom 2:1 te se s nova tri boda učvrstio na trećem mjestu prvenstvene ljestvice.

Za vodstvo Osvita pogodio je Goran Bukvić u 20. minuti, izjednačio je Josip Drmenčić u 67., a konačnih 2:1 postavio je Matija Bogdan u 77. minuti.

U subotu je Graničar s ‘petardom’ ispratio Lipu iz Đurđevca, Kalinovac je upisao minimalnu, ali vrijednu pobjedu protiv Sloge, dok su Starigrad i Prugovac odigrali bez pogodaka.

U nedjelju popodne Močile dočekuju Tomislav Radnik, u Glogovcu igraju Rudar i Miklinovec, a susjedski derbi na rasporedu je u Peterancu gdje Panonija dočekuje Tomislav iz Drnja.

PRVA KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 21. KOLO (nedjelja, 17.00):

Starigrad NK Starigrad – NK Prugovac 0:0
Đurđevac: NK Graničar (Đ) – NK Lipa 5:0
Kalinovac: NK Kalinovac – NK Sloga 1:0
Đelekovec: NK Osvit – NK Drava (NP) 2:1
Koprivnica: NK Močile – NK Tomislav Radnik
Peteranec: NK Panonija – NK Tomislav
Glogovac: NK Rudar (G) – NK Miklinovec