Utorak, 30. travnja 2024.

Prva ŽNL: Remi Tomislava u Ivancu, Osvit posrnuo u Glogovcu, Močile zapele u Peterancu, Miklinovec slavio u Hlebinama

U nedjelju su odigrane preostale četiri utakmice 17. kola Prve koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Drugoplasirani Tomislav iz Drnja gostovao je kod Sloge u Koprivničkom Ivancu, a susret je završio bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Goste je u vodstvo doveo Sanjin Đurašević u 70. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Petar Balić u 79. minuti.

Močile nisu uspjele opravdati status favorita na gostovanju kod Panonije u Peterancu, pogodaka u toj utakmici nije bilo.

Novi poraz upisao je đelekovečki Osvit, na domaćem terenu u Glogovcu Rudar je slavio rezultatom 3:2.

Đelekovčane je u vodstvo doveo Marko Medved u 10. minuti, da bi pet minuta kasnije izjednačio Nikola Hunjet. Partik Lopatnik zabio je za Osvit u 37. minuti, da bi u nastavku uslijedio preokret.

Prvo je Hrvoje Bači izjednačio je u 49. minuti, a sva tri boda Glogovčanima osigurao je Jurica Ivanušić u 60. minuti.

Gostujuću pobjedu ostvario je Miklinovec koji je svladao Lipu u Hlebinama rezultatom 2:5. Za domaće su pogađali Dominik Gregl i Dejan Krstitović, dok je za goste četiri gola zabio Mihael Balaško, a jednog je dodao Marko Golubić.

FOTO Prva ŽNL: Kalinovac slavio u derbiju protiv Prugovca, Snozyk zabio dva gola za Picoke, uvjerljiv Starigrad