Petak, 19. kolovoza 2022.

Ronilački klub Šoderica je doprvak Hrvatske

Održano je 19. otvoreno državno pojedinačno i klupsko prvenstvo Republike Hrvatske u daljinskom plivanju perajama

Preporučujemo

Na prekrasnom jezeru Šoderica, nakon višednevnog košenja rese članova kluba, održano je 19. otvoreno državno pojedinačno i klupsko prvenstvo Republike Hrvatske u daljinskom plivanju perajama.

Ukupno je bilo nastupilo 85 natjecatelja iz sedam klubova.

Ronilački klub Šoderica sudjelovao je sa svojih 18 članova. Nastupili su Luka Nikola Radolić, Lea Mesarek, Magdalena Nemec, Petar Treščec, Petar Koluder, Dora Bradić, Isabella Victoria Švegović, Tin Treščec, Viktor Lovreković, Leo Bradić, Mihael Šestak, Ilona Sataić, Antonija Patrčević Lončarić, Matej Lukačin, Rea Vuk, Sven Blažek, Aleks Švaco Dijanošić i Bartol Patrčević Lončarić.

Plivalo se sedam disciplina.

Ronilački klub Šoderica
Foto: RK Šoderica

REZULTATI:

Utrka 5000 metara PP
Mlađi juniori: Tin Treščec – 2. mjesto
Juniori: Leo Bradić – 2. mjesto.

Štafeta 4*500 metara mix
Mlađi kadeti RK Šoderica (Luka Nikola Radolić, Lea Mesarek, Magdalena Nemec, Petar Treščec) – 2. mjesto
Kadeti RK Šoderica (Petar Koluder, Dora Bradić, Isabella Victoria Švegović, Tin Treščec) – 1. mjesto

1000 metara BF
Djeca: Lea Mesarek – 2. mjesto, Matej Lukačin – 3. mjesto,
Mlađi kadeti: Luka Nikola Radolić – 2. mjesto,
Kadeti: Isabella Victoria Švegović – 3. mjesto, Tin Treščec – 2. mjesto, Petar Koluder – 3. mjesto,
Mlađi juniori: Viktor Lovreković – 3. mjesto,
Juniori: Leo Bradić – 3. mjesto,
Veterani: Antonija Patrčević Lončarić – 1. mjesto

Štafeta 4*1000 metara mix PP
Mlađi kadeti RK Šoderica (Luka Nikola Radolić, Lea Mesarek, Magdalena Nemec, Petar Treščec) – 1.mjesto
Kadeti RK Šoderica (Petar Koluder, Dora Bradić, Isabella Victoria Švegović, Tin Treščec) – 1. mjesto
Veterani RK Šoderica (Leo Bradić, Ilona Sataić, Antonija Patrčević Lončarić, Viktor Lovreković) – 1. mjesto,

1000 metara PP
Djeca: Matej Lukačin – 3. mjesto,
Kadeti: Isabella Victoria Švegović – 2. mjesto, Tin Treščec – 1. mjesto, Petar Koluder – 2. mjesto,
Mlađi juniori: Ilona Sataić – 3. mjesto,
Juniori: Leo Bradić – 2. mjesto,
Seniori: Mihael Šestak – 3. mjesto,
Veterani: Antonija Patrčević Lončarić – 1. Mjesto

4*1000 metara mix BF
Mlađi kadeti RK Šoderica (Luka Nikola Radolić, Dora Bradić, Magdalena Nemec, Petar Treščec) – 1.mjesto
Kadeti RK Šoderica (Petar Koluder, Dora Bradić, Isabella Victoria Švegović, Tin Treščec) – 1. mjesto
Veterani RK Šoderica (Leo Bradić, Ilona Sataić, Antonija Patrčević Lončarić, Mihael Šestak) – 1. mjesto,

3000 metara
Djeca: Lea Mesarek – 2. mjesto, Matej Lukačin – 3. mjesto,
Mlađi kadeti: Luka Nikola Radolić – 2. mjesto, Petar Treščec – 3. mjesto,
Kadeti: Isabella Victoria Švegović – 2. mjesto, Tin Treščec – 2. mjesto,
Mlađi juniori: Ilona Sataić – 3. mjesto,
Juniori: Leo Bradić – 3. mjesto,
Seniori: Mihael Šestak – 6. mjesto,
Veterani: Antonija Patrčević Lončarić – 1. mjesto

Ovim pojedinačnim plasmanima u klupskom poretku RK Šoderica zauzela je ukupno drugo mjesto u Hrvatskoj. Žene su bile treće, a muškarci prvi.

Ronilački klub Šoderica
Foto: RK Šoderica
- Advertisement -

Najnovije objave