Rukometaši Ludbrega i Koprivnice podijelili bodove u uzbudljivom susjedskom derbiju

Rukometaši Ludbrega i Koprivnice odigrali su u subotu utakmicu 19. kola Druge hrvatske rukometne lige – sjever.

U uzbudljivom susjedskom derbiju kojeg je pratilo oko 200 gledatelja pobjednika nije bilo, završilo je 25:25, poluvrijeme 13:12.

Dvoboj je bio prilično izjednačen. Ludbrežani su u prvom dijelu u jednom trenutku imali prednost od tri pogotka, da bi u 48. minuti Koprivnica povela 19:21.

Ludbrežani su se vratili i u 58. minuti preko Horvata poveli 25:23, no Sinković i Škrobar su do kraja svojim pogocima osigurali bod za momčad trenera Filipa Turka.

Petar Horvat postigao je osam pogodaka za Ludbreg, Roko Vurginec zabio je šest golova.

Kristian Vlašić je s osam pogodaka bio najraspoloženiji u redovima Koprivnice, a po pet golova dodali su Jan Kos i Vedran Škrobar.

U 20. kolu Koprivnica dočekuje Zaprešić, a Ludbreg gostuje kod Dubrave 2.

Više fotografija s utakmice u Ludbregu možete pogledati OVDJE.