Četvrtak, 18. travnja 2024.

Rukometašice Lokomotive upisale i treći poraz u Ligi prvakinja

Rukometašice Lokomotive u subotu su u Domu sportova ugostile crnogorsku Budućnost u utakmici 3. kola Lige prvakinja.

Hrvatske prvakinje pružile su odličan otpor favoriziranim gošćama iz Podgorice, bile su u rezultatskom egalu većinu vremena.

U posljednjoj minuti imala je Lokomotiva napad za izjednačenje, ali je Stela Posavec izgubila loptu i gošće su iz kontre osigurale pobjedu.

U posljednjim sekundama Ana Malec je postigla pogodak za domaće za konačnih 24:25. Treći poraz u nizu za Zagrepčanke, koje su u ovoj utakmici pokazale da mogu parirati i nekim suparnicima u Ligi prvakinja.

Klara Birtić postigla je pet pogodaka za Lokomotivu, a Terezija Ćurić i Mia Tupek po četiri.

Milena Raičević zabila je sedam golova za Budućnost.

Slijedi reprezentativna stanka, nakon toga Lokosice putuju u Györ.