U petak je u Beču održan ždrijeb skupina nove sezone rukometne Lige prvakinja u kojoj će nastupiti i koprivnička Podravka.
Hrvatske prvakinje i osvajačice Kupa voljom kuglica smještene su u skupinu B, a suparnici će im biti Metz Handball (Francuska), Győri Audi ETO KC (Mađarska), Odense Håndbold (Danska), CS Gloria Bistrița (Rumunjska), Storhamar Handball Elite (Norveška), HSG Blomberg-Lippe (Njemačka) i Nykøbing Falster Håndboldklub (Danska).
U skupini A igrat će Esbjerg (Danska), Bukurešt (Rumunjska), Ferencvaroš (Mađarska), Brest (Francuska), Krim (Slovenija), Borussia Dortmund (Njemačka), Sola (Norveška) i Budućnost (Crna Gora).
Natjecanje u Ligi prvakinja počinje 5./6. rujna 2026.











