Šibenik i Lokomotiva podijelili bodove, Hajduk u drami slavio na Rujevici protiv Rijeke

U nedjelju još igraju Gorica i Istra te Dinamo i Slaven Belupo

Nakon što je u petak Osijek preokretom došao do 3:2 pobjede u Varaždinu, u subotu su odigrane još dvije utakmice 23. kola Prve HNL.

Najprije su Šibenik i Lokomotiva odigrali bez pogodaka na Šubićevcu, a potom je Hajduk s minimalnim rezultatom slavio na Rujevici protiv Rijeke. Pogodak vrijedan sva tri boda u jadranskom derbiju postigao je Umut Nayir u 72. minuti. Više od pola posla napravio je Marko Livaja. Spomenimo i da je za Rijeku u 95. minuti jedanaesterac promašio Franko Andrijašević, obranio je vratar Kalinić.

U nedjelju još igraju Gorica i pulska Istra te zagrebački Dinamo i koprivnički Slaven Belupo. Bit će zanimljivo vidjeti što mogu napraviti gosti.

PAROVI 23. KOLA:

Varaždin – Osijek 2:3, Šibenik – Lokomotiva 0:0, Rijeka – Hajduk 0:1, Gorica – Istra 1961 (nedjelja, 15.00), Dinamo – Slaven Belupo (nedjelja, 17.05).