Četvrtak, 18. travnja 2024.

Sigurna pobjeda Slavena Belupa na gostovanju u Sesvetama

Slaven Belupo je danas odigrao prvu prijateljsku utakmicu u sklopu zimskih priprema.

Na gostovanju kod drugoligaša Sesveta Farmaceuti su ostvarili pobjedu rezultatom 4:0.

Većina je zdravih igrača dobila po 45 minuta, a bolji je dojam ostavila postava iz drugog poluvremena kad su pala i četiri pogotka. Doduše, tada je i domaćin promijenio svoj sastav.

Za vodstvo Slavena zabio je Brazilac Marcos u 49. minuti, Monjac je povisio na 0:2 u 66. Strijelac trećeg pogotka bio je Hadžić u 73. minuti, da bi konačnih 0:4 postavio Caimacov u 88. minuti.

Ante Crnac
Ante Crnac u akciji // Foto: Luka Šarlija/NK Slaven Belupo

Od igrača pod ugovorom, u Sesvetama nisu nastupili Božić, Zirdum, Soldo, Kvržić, Mlinarić, Zapata, Bogojević i Krstanović.

Sljedećeg tjedna koprivnički prvoligaš odigrat će prijateljske utakmice s drugoligašima Rudešom i Interom.

SLAVEN BELUPO: Sušak (od 30. Marković) – Bosec, Hlevnjak, Paracki, Goda – Brković, Marina, Laušić – Vitinho, Krstanović, Crnac. Drugo poluvrijeme: (od 60. Vuković) – Grgić, van Bruggen, Kocijan, Utin – Caimacov, Zvonarek, Brković – Monjac, Marcos, Hadžić. Trener: Zoran Zekić.