Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Slaven Belupo bolji od Rijeke na Rujevici

Nogometaši Slavena Belupa u petak su gostovali kod Rijeke u prijateljskoj utakmici odigranoj na Rujevici te su pobijedili s 2:1.

Pogotke za pobjedu postigli su Krstanović i Hoxha, dok je za domaćina precizan bio Marin.

Slaven Belupo je bio bolji protivnik u prvom poluvremenu.

”Nakon jedne velike i nekoliko solidnih propuštenih prilika, poveli smo u 32. minuti. Lijepu su akciju napravili Slavenaši na lijevoj strani našeg napada, a centaršut je mirno u mrežu pospremio Krstanović za 0:1. Samo dvije minute kasnije Božić je preciznom dijagonalom pronašao Hoxhu koji se driblingom rješava svog čuvara i iskosa s lijeve strane pogađa drugi kut vratara Labrovića za 0:2. Rijeka je uspjela smanjiti rezultat do kraja poluvremena. U 41. minuti prekrasno je iz daljine pogodio Marin”, stoji u izviještaju s utakmice na službenoj stranici Slavena Belupa.

U nastavku golova nije bilo, iako su obje momčadi imale svoje prilike. Za Slaven je mogao zabiti Manaj, dok je Rijeka pogodila vratnicu.

RIJEKA – SLAVEN BELUPO 1:2 (1:2)
RIJEKA: Labrović – Grgić, Galešić, Dilaver, Badetić – Halilović, Selahi, Marin, Alvarez, Liber – Obregon. Još su igrali: Zlomislić, Babić, Jurić, Dujmović, Smolčić, Djuričin, Vrančić, Frigan, Djouhara, Vlasenko, Prince. TRENER: Sergej Jakirović.
SLAVEN BELUPO: Čović – Hlevnjak, Božić, Christopoulos, Soldo – Kocijan, Jambor – Hoxha, Mudražija, Mihalić – Krstanović. Drugo pol.: Marković – Kvržić, Zirdum, Boras, Martinaga – Marina, Bašić – Crnac, Mioč, Ljubić, Manaj. TRENER: Zoran Zekić.