Srijeda, 8. svibnja 2024.

Slaven Belupo odigrao slabu utakmicu i izgubio u Dugopolju

Svečanost u Dugopolju uveličali su i predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Marijan Kustić te izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić

Nogometaši Slavena Belupa u četvrtak su gostovali u Dugopolju povodom 70. rođendana istoimenog domaćina.

Prijateljska utakmica završila je rezultatom 1:0 za Dugopolje, a pogodak odluke postigao je Rodić nakon pola sata igre.

U prvom poluvremenu domaćin je bio bolja momčad. Nakon dvije izgledne situacije pred Slavenovim golom i jedne pogođene vratnice, Dugopolje je povelo u 31. minuti kad je Rodić iskosa s lijeve strane pogodio suprotni kut vratara Čovića za 1:0.

U nastavku susreta obje su momčadi imale svojih prilika, no rezultat se nije mijenjao te je domaćin ostvario minimalnu pobjedu.

Bila je ovo posljednja aktivnost Zekićevih nogometaša uoči povratka u Koprivnicu. Slavenaši imaju dva dana slobodno po povratku, a od nedjelje kreće priprema za prvo kolo nastavka prvenstva i gostovanje u Puli.

Domaći su navijači u 70. minuti zapalili 70 bengalki na istočnoj tribini. Svečanost u Dugopolju uveličali su i predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Marijan Kustić te izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić.

”Našim sportskim prijateljima želimo sve najbolje povodom slavlja te puno sreće u budućnosti”, poručili su iz koprivničkoga kluba.

Više fotoografija možete pogledati OVDJE.

DUGOPOLJE – SLAVEN BELUPO 1:0 (1:0)
DUGOPOLJE: Silić, Kurtović, Čerina, Torres, Ljubičić, Čengić, Mekić, Rodić, Gulišija, Balić, Bašić; drugo poluvrijeme: Lukač, Bašić, Vladušić, Rapaić, Glavović, Peričić, Mikulić, Zovkić, Kukić, Domančić, Kovačević.
SLAVEN BELUPO: Čović – Kvržić, Božić, Soldo, Bašić (od 60. Christopoulos) – Mudražija, Jambor (od 83. Jagušić), Marina (od 77. Turanjanin) – Mioč (od 60. Žuljević), Krstanović (od 77. Krušelj), Hoxha.
STRIJELAC: 1:0 Rodić (31).