Ponedjeljak, 29. travnja 2024.

Slaven Belupo preokretom do pobjede protiv drugoligaša

Drugoligaška momčad Rudeša, koja zauzima šesto mjesto na prvenstvenoj ljestvici, gostovala je danas kod Slavena Belupa.

U prijateljskoj utakmici odigranoj na Gradskom stadionu ‘Ivan Kušek – Apaš’ Farmaceuti su preokretom stigli do pobjede od 2:1.

U prvom dijelu za vodstvo gostiju pogodio je Slavenov posuđeni igrač Luka Liklin, a u nastavku su pogotke za Slaven postigli Tomislav Božić u 70. i Hansel Zapata u 73. minuti.

U sljedećem prvenstvenom kolu Slaven će za tjedan dana gostovati u Zagrebu kod Hrvatskog dragovoljca.

SLAVEN BELUPO: Sušak – Bosec, Zirdum, Goda, Utin – Kocijan, Mlinarić – Brković, Glavčić, Monjac – Hadžić. Još su igrali: Marković, Soldo, Hlevnjak, Božić, Van Bruggen, Bogojević, Marina, Caimacov, Zapata, Zvonarek, Krstanović.