Nedjelja, 28. travnja 2024.

Slaven Belupo u generalki slavio protiv slovenskog Aluminija

Nogometaši Slaven Belupa slavili su i u drugoj subotnjoj prijateljskoj utakmici.

Nakon što su jutros svladali Naftu s 5:3, večeras su na pomoćnom terenu koprivničkog Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš bili bolji od Aluminija s 3:1.

Koprivnička je momčad povela u 13. minuti. Krstanović je izvrsno pronašao Tomića koji koristi situaciju jedan na jedan s gostujućim golman i zabija za 1:0. Aluminij je izjednačio u 41. minuti kada je Tilen Pečnik bio precizan za 1:1. U novo vodstvo Slaven Belupo stigao je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Brković je izvrsno naciljao s 20-ak metara u desni gornji kut i pogodio za 2:1.

U desetoj minuti nastavka koprivnička je momčad povela s 3:1. Bosec je završio lijepu akciju Klafurićeve momčadi i poentirao za povećanje vodstva. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te su Slavenaši upisali i drugu subotnju pobjedu.