Utorak, 23. travnja 2024.

Sokolovčani zadržali vodeću poziciju u Trećoj ŽNL, u Carevdaru je bio prekid nakon samo dvije minute igre

Iza nas je i 19. kolo u Trećoj ŽNL skupina Križevci.

Vodeći Sokol, nakon poraza od Mladosti iz Carevdara na domaćem terenu u prošlom kolu s 2:1, zadržao je bod prednosti ispred svog pratitelja.

U nedjelju je Sokol s 2:0 pobijedio Radnički u Križevcima, a Mladost je u Carevdaru igrala s Ratarom iz Miholca samo nekoliko minuta. Naime, kako smo doznali, sudac Darko Renjak je u 2. minuti svirao jedanaesterac za domaćina nakon čega je došlo do nemilih scena.

“Kontakta je po sucu definitivno bilo i dosudio je kazneni udarac. Nakon toga dolazi do udaranja igrača gostiju broj 20 (Patrik Jambrec) s obje ruke u leđa suca i igrača broj 6 (Nikola Siladi) s obje ruke u prsa suca. Nakon smirivanja situacije, gostujuća momčad je napustila teren za igru s dosta gorčine prema sucu utakmice. Nakon čekanja od 10 do 12 minuta, sudac je sudio kraj utakmice”, stoji u zapisniku s utakmice.

Utakmica će biti registrirana s 3:0 za Mladost, a aktere napada na suca zasigurno očekuju stroge kazne.

Polet je u Glogovnici poražen s čak 13:1 od Prigorja iz Svetog Petra Orehovca, a Mladost iz Velikog Ravena je s 4:1 slavila na gostovanju kod Dragovoljca u Bočkovcu.