SuperSport HNL: Slaven Belupo remizirao s Puljanima

U sljedećem kolu Slaven 25. veljače gostuje kod Gorice

Nogometaši Slavena Belupa u petak su u prvoj utakmici 23. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige ugostili Istru 1961.

U 5. minuti veliku priliku glavom je promašio Ekong, nakon toga uglavnom se igralo sporo i bez većih uzbuđenja.

Gosti su u 38. minuti stigli do vodstva. Iz kornera je ubacio Petrusenko, a Dario Marešić glavom je lijepo zabio za 0:1.

Na početku drugog poluvremena umjesto Krušelja i Nongoha u domaćoj momčadi u igru su ušli Boras i novi igrač Murić.

U 54. minuti Slaven je izjednačio. Nakon akcije Libera i Štrkalja precizan je s 14 metara bio Ivan Lepinjica.

Promjene do kraja nije bilo, ostalo je 1:1, vjerojatno i najrealniji ishod u nervoznoj i ne previše kvalitetnoj predstavi.

Najzanimljivije trenutke s utakmice možete pogledati OVDJE.

U sljedećem kolu Slaven 25. veljače gostuje kod Gorice.

SLAVEN BELUPO – ISTRA 1961 1:1 (0:1)
KOPRIVNICA – Gradski stadion ‘Ivan Kušek – Apaš’. Gledatelja 513. Sudac: Mateo Erceg (Benkovac).
SLAVEN BELUPO: Sušak – Krušelj (od 46. Boras), Pllana, Međimorec, Bosec – Lepinjica, Agbekpornu – Nongoh (od 46. Murić), Mioč, Liber (od 75. Caimacov) – Štrkalj (od 90+2 Ortiz).
TRENER: Roy Ferenčina.
ISTRA 1961: Majkić – Kadušić (od 75. Hujber), Majstorović, Marešić, Devetak – Blagojević, Petrusenko, Čuić (od 67. Čalušić) – Ekong (od 67. Lawal), Erceg, Vuk.
TRENER: Paolo Tramezzani.
STRIJELCI: 0:1 Marešić (38), 1:1 Lepinjica (54).