Srijeda, 24. travnja 2024.

TREĆA HNL SJEVER Križevci ‘skinuli skalp’ vodećem Poletu, Furmek za Virje promašio penal vrijedan boda

Križevački Radnik igrao je derbi kola, na domaćem terenu dočekali su Polet iz Svetog Martina na Muri

Odigrane su utakmice sedmog kola Treće HNL Sjever. Koprivnica je ugostila Mladost iz Ždralova, a gosti su uspjeli osvojiti samo bod odigravši 1:1.

Virovski Podravac bio je domaćin varaždinskom Varteksu. Nakon 90 minuta bilo je 1:2 za goste iz Varaždina, a Virje je imalo priliku dohvatiti bod, no Furmek je promašio penal za izjednačenje. To mu je drugi promašeni ove sezone. Golove za Varteks zabili su Leon i Mauro Benko.

Križevački Radnik igrao je derbi kola, na domaćem terenu dočekali su Polet iz Svetog Martina na Muri. Kemenovićevi igrači pokazali su se kao bolja momčad pobijedivši 1:0. Jedini gol zabio je Marko Nikolić u 19. minuti.

Papuk i Međimurje odigrali su 1:0, dok su Bjelovar i Podravina svoj susret priveli kraju rezultatom 5:0.