Nedjelja, 5. svibnja 2024.

TREĆA LIGA Sačer donio pobjedu Ludbrežanima, Koprivnica nije uspjela srušiti Međimurje, Polet deklasirao Graničar

Dinamo je u Domašincu pobijedio varaždinski Varteks, a Pitomača je slavila u Virovitici

U prva tri kola momčad Koprivnice upisala je tri poraza u Trećoj nogometnoj ligi-sjever.

Momčad Bojana Tucakovića imala je u subotu imperativ pobjede protiv čakovečkog Međimurja i bila je puno bolja, no nije uspjela do sva tri boda. Gađali su domaćini prečke, imali mrtvace, ali na kraju je završilo podjelom bodova – 1:1.

Pogodak za Koprivnicu zabio je Radotović s 11 metara u 14. minuti, a gosti su praktički iz jedine prave prilike izjednačili nakon sat vremena igre. Strijelac za Međimurje bio je Lesar.

U županijskom derbiju Pitomača je pokazala da je tko je broj 1 i s 3:1 slavila u gostima kod Virovitice, a Polet iz Svetog Martina na Muri s čak 10:0 razbila je Graničar iz Kotoribe. Hat-trick za Polet zabio je Jurinić, dvostruki strijelci bili su Težak, Barat i Benko, a jedan gol dodao je Telebar.

Dinamo je u Domašincu s 4:1 pobijedio varaždinski Varteks, dok je pogotkom Marija Sačera u 68. minuti Podravina u Ludbregu slavila protiv Rudara iz Murskog Središća.

Ljestvicu Treće nogometne lige Sjever možete pogledati OVDJE.