TREĆA ŽNL Golijada u Botinovcu, Rudar kroz dramu do slavlja

U Botinovcu je u nedjelju prije podne odigrana prva utakmica 17. kola Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Domaći Rudar ugostio je Mladost iz Carevdara, a nazočnbi gledatelji nisu požalili zbog svog dolaska na igralište u Botinovcu.

Susret je završen rezultatom 5:3 u korist Rudara, no nije prošlo bez drame.

Gosti su poveli golom Tomislava Kranjčevića u 16. minuti, izjednačio je Dino Mikulinjak u 53.

Siniša Stovrag zabio je za 1:2 u 60. minuti, da bi Marino Sremec golovima u 63. i 66. minuti donio preokret i vodstvo domaćina od 3:2.

Stovrag u 74. minuti postiže svoj drugi gol za 3:3, no Rudar s dva gola dolazi do pobjede od 5:3. Marko Tubanović bio je strijelac u 75., a Neven Terzić u 79. minuti.