TREĆA ŽNL Reka dobila Bilogoru i preuzela vrh ljestvice, Mladost u Carevdaru srušila dosad vodeću Dravu Podravske Sesvete

Vodeća Drava iz Podravskih Sesveta posrnula je kod Mladosti u Carevdaru s 3:2 pa je prvo mjesto preuzela momčad Reke koja je kod kuće slavila u derbiju protiv Bilogore iz Gornje Velike s 2:0

U nedjelju su odigrane i utakmice 8. kola Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Kolo su u prijepodnevnom terminu u Botinovcu otvorili Rudar i Zagorec, a slavili su gosti s 2:0.

Vodeća Drava iz Podravskih Sesveta posrnula je kod Mladosti u Carevdaru s 3:2 (za domaćina je Karlo Kraljić sva tri gola postigao s bijele točke) pa je prvo mjesto preuzela momčad Reke koja je kod kuće slavila u derbiju protiv Bilogore iz Gornje Velike s 2:0.

Udarnik je kao domaćin Prigorje pobijedio s 5:1, a Jadran-Galeb je gostovao u Velikom Ravenu i slavio s uvjerljivih 3:0.

Iako je Rasinja minimalno vodila na poluvremenu u Goli, domaći Fugaplast dvama pogocima u nastavku susreta upisao je pobjedu.