Ponedjeljak, 20. svibnja 2024.

TREĆA ŽNL Vodeći Graničar u Botinovcu, Zagorec domaćin drugoplasiranoj Bilogori

Rasinja je u Cvetkovcu s 1:0 nadvisila Mladost iz Carevdara, a u nedjelju gostuje kod trećeplasiranog Prigorja

- Oglas -

Dvoboj četvrtoplasiranog Rudara i vodećeg Graničara iz Novog Virja koji će se u nedjeljno prijepodne odigrati u Botinovcu privlači najviše pažnje u 14. kolu Treće koprivničko-križevačke županijske nogometne lige.

Graničar je u prošlom kolu na domaćem terenu s 3:1 svladao Prigorje, dok je Rudar remizirao (2:2) s Bušpanom u Kozarevcu.

Petoplasirani Zagorec prošle je nedjelje poražen protiv Mladosti u Velikom Ravenu 3:2, a iskupljenje će tražiti u domaćem ogledu s drugoplasiranom Bilogorom koja je na domaćem terenu izgubila od Reke rezultatom 0:2.

- Oglas -

Rasinja je u Cvetkovcu s 1:0 nadvisila Mladost iz Carevdara, a u nedjelju gostuje kod trećeplasiranog Prigorja. Dvoboj dvije Mladosti slijedi u Carevdaru, gosti dolaze iz Velikog Ravena.

Jadran-Galeb je u Koledincu bio bolji od Drave iz Podravskih Sesveta s 2:1, a u 14. kolu gostuje kod Reke. Drava će u Podravskim Sesvetama ugostiti nogometaše Bušpana.

TREĆA ŽNL, 14. KOLO (nedjelja, 10. travnja u 16.00)

Botinovec: NK Rudar (B) – NK Graničar (NV) (10.00)
Carevdar: NK Mladost Carevdar – NK Mladost Veliki Raven
Koprivnica: NK Zagorec – NK Bilogora
Reka: NK Reka – NK Jadran-Galeb
Podravske Sesvete: NK Drava (PS) – NK Bušpan
Sveti Petar Orehovec: NK Prigorje – NK Rasinja

LJESTVICA

- Oglas -

1. NK Graničar (NV) 13 11 0 2 45 11 +34 33
2. NK Bilogora 13 8 2 3 25 13 +12 26
3. NK Prigorje 13 8 1 4 33 17 +16 25
4. NK Rudar (B) 13 6 5 2 29 25 +4 23
5. NK Zagorec 13 7 1 5 30 19 +11 22
6. NK Mladost Veliki Raven 13 5 4 4 20 17 +3 19
7. NK Rasinja 13 5 3 5 20 15 +5 18
8. NK Jadran-Galeb 13 6 0 7 30 26 +4 18
9. NK Mladost Carevdar 13 5 1 7 31 33 -2 16
10. NK Drava (PS) 13 4 2 7 23 38 -15 14
11. NK Reka 13 2 2 9 20 37 -17 8
12. NK Bušpan 13 0 1 12 15 70 -55 1

Oglas

Najnovije objave

Vezane vijesti