Subota, 27. travnja 2024.

U derbiju Treće ŽNL Rudar i Prigorje u Botinovcu odigrali utakmicu sa šest golova

U derbiju 16. kola Treće ŽNL koprivničko-križevačke Rudar je u Botinovcu u nedjelju prijepodne ugostio Prigorje iz Svetog Petra Orehovca.

U iznimno zanimljivoj utakmici na kraju nije bilo pobjednika, završilo je rezultatom 3:3.

Ovaj rezultat najviše odgovara vodećem Graničaru iz Novog Virja koji pobjedom u Reki može povećati bodovnu prednost nad Prigorjem i Rudarom.

Za Rudar su strijelci bili Marino Sremec u 10. minuti, Dubravko Strnad u 37. minuti i Marko Tubanović u 51. minuti s 11 metara, dok su golove za Prigorje postigli Davor Nemčić u 12. minuti i Ivan Benjak u 79. i 86. minuti.

Bila je to izrazito žustra i napeta utakmica s puno kartona, a pocrvenili su kod domaćih Tomislav Galešić i kod gostiju Martin Kešer u 53. minuti.