VIDEO Spektakularni derbi u Drnju, promašen penal za pobjedu u 95. minuti, Močile slavile u Žabnu

Imali su domaćini penal kod 0:1, ali su pogodili stativu. Spomenimo da je domaći golman isključen kod drugog pogotka, napravio je prekršaj koji je prethodio slobodnjaku

Treće kolo Prve ŽNL Miklinovec i Molve otvorili su pobjedama, Miklinovec je doma dobio Lipu 4:2, a Molve su na gostovanju u Kunovcu slavile s 1:2.

Drnje je dočekalo Kalinovac na Parku prinčeva. Malo je reći da je tamo viđen pravi spektakl. Na utakmici su viđena četiri penala i jedan crveni karton. Drnje je promašilo dva penala. Jedan je promašio Bači, a drugi je kod rezultata 2:2 u 95. minuti promašio Hrženjak, strijelac oba gola za Tomislav., pogodio je stativu. Bačiju je golman obranio.

Hrženjak je izborio i crveni karton, Lenardić je na njemu zaradio drugi žuti. Kalinovac je jedan gol zabio iz penala. Završilo je 2:2. Sudio je Brunec.

Močile su gostovale u Žabnu kod Tomislav-Radnika, nakon 90 minuta bilo je 0:2 za goste. Zabio je Čiković iz penala u prvom dijelu, te Mihelčić iz slobodnjaka u drugom poluvremenu. Imali su domaćini penal kod 0:1, ali su pogodili stativu. Spomenimo da je domaći golman isključen kod drugog pogotka, napravio je prekršaj koji je prethodio slobodnjaku.

Sloga iz Koprivničkog Ivanca ugostila je Mladost iz Sigeca i slavila s 2:0. Viktorija i Osvit odigrali su 0:2, oba gola zabio je Lopatnik. Novigradska Drava dočekala je Panoniju, a konačan rezultat bio je 2:0 za Dravu. Zabili su Kečkeš i Benko.