Zagorec u derbiju nije uspio pobijediti u Kozarevcu, Mičetinac ponovno na vrhu Treće ŽNL

Rasinja je s uvjerljivih 5:1 slavila protiv Drave u Podravskoj Selnici, a Udarnik iz Zablatja s 4:2 bio je bolji od Jedinstva u Pustakovcu. Jadran Galeb na domaćem terenu u Koledincu pobijedio je s 3:2 Bilogoru iz Gornje Velike

Nakon što je u prošlom kolu izgubio prvo mjesto, Mičetinac se danas vratio na vrh Treće ŽNL Skupina Koprivnica – Đurđevac.

Za to mu je bila dovoljna minimalna domaća pobjeda protiv Graničara iz Novog Virja. Strijelac pogotka vrijednog sva tri boda bio je Ivan Rastovski u 67. minuti.

Mičetincu je na ruku išao i kiks dosad vodećeg Zagorca iz Koprivnice koji je na teškom gostovanju u Kozarevcu odigrao 1:1.

Goste je u vodstvo doveo Dalibor Buzina u 20. minuti, a izjednačio je za Bušpan Nikola Šantek u 37. minuti.

Rasinja je s uvjerljivih 5:1 slavila protiv Drave u Podravskoj Selnici, a Udarnik iz Zablatja s 4:2 bio je bolji od Jedinstva u Pustakovcu.

Jadran Galeb na domaćem terenu u Koledincu pobijedio je s 3:2 Bilogoru iz Gornje Velike.

Još u nedjelju prijepodne Rudar iz Botinovca s čak 7:0 dobio je Sabariju iz Subotice Podravske.

Đurđevac NK Mičetinac – NK Graničar (NV) 1:0
Podravska Selnica NK Drava (SP) – NK Rasinja 1:5
Botinovec NK Rudar (B) – NK Sabarija 7:0
Kozarevac NK Bušpan – NK Zagorec 1:1
Pustakovec NK Jedinstvo – NK Udarnik 2:4
Koledinec NK Jadran-Galeb – NK Bilogora 3:2