Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Županijski kup: Križevčani uvjerljivom pobjedom na Old Traffordu izborili plasman u polufinale

Na igralištu ‘Old Trafford’ u Kunovcu u srijedu je odigrana uzvratna utakmica četvrtfinala Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Križevčani su nadoknadili zaostatak iz prvog susreta te su izborili plasman u polufinale u kojem će se susresti s Koprivnicom.

Bratstvo je u Križevcima slavilo s 2:1, no na domaćem terenu nije uspjelo parirati kvalitetnijoj ekipi koja se natječe dva ranga više. Gosti su ostvarili uvjerljivu pobjedu rezultatom 1:5.

Poveo je Radnik pogocima oporavljenog Gorana Dleska u 16. i 26. minuti, da bi nakon toga za Bratstvo smanjio Paško Čuljak.

Uslijedila su dva pogotka Leona Lacića-Klarića, u 67. i 75. minuti, a točku na i stavio je Marko Stubičan golom za konačnih 1:5 u 82. minuti.

Polufinale Kupa također će se igrati na dvije utakmice, dok će se finalni susret odigrati u Križevcima.