Četvrta liga: Kloštrani remizirali s Tomislavom iz Drnja, prvi poraz Ferdinandovčana

Kloštranima je to šesta utakmica bez poraza. Podsjetimo, prije ovog remija, imali su pet pobjeda zaredom

Ferdinandovac je upisao prvi prvenstveni poraz u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica, i to na domaćem terenu od Daruvara.

Gosti su slavili minimalnim rezultatom, a pogodak vrijedan sva tri boda zabili su s 11 metara (skrivio vratar Peršić) pred sam kraj susreta. Strijelac je bio Ivan Vuković.

U podravskom derbiju u Kloštru Podravskom domaća Mladost ugostila je Tomislav iz Drnja i odigrala 1:1. Kloštranima je to šesta utakmica bez poraza. Podsjetimo, prije ovog remija, imali su pet pobjeda zaredom.

Marko Nikolić doveo je Mladost u vodstvo u 64. minuti, a izjednačujući pogodak zabio je u 85. minuti Marko Švagelj. Dodajmo i da je u 88. minuti dosuđen kazneni udarac za domaću ekipu zbog igranja rukom, no kasnije ga je sudac Šimatović, u dogovoru s pomoćnim sucem Jeličićem, poništio.

U subotu je odigrano ostalih pet utakmica 14. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi.

Graničar je u Legradu odigrao odličnu utakmicu i s 3:1 pobijedio Suhopolje uz dva pogotka Polančeca i jednoga Orehovca.

Zdenka i Pitomača odigrali su 2:2, Dinamo Predavac minimalno je slavio na gostovanju kod Čazme, a Garić je s 4:0 dobio fenjeraša Bilogorac. Vodeća Bilogora protutnjala je Slatinom i upisala 5:0 pobjedu. U ovom kolu slobodna je bila Tehnika Koprivnica.

Dodajmo i da će se u srijedu, 18. studenog, od 14 sati igrati zaostale utakmice 7. kola, a sastaju se Mladost i Graničar te Tomislav i Ferdinandovac.