ČETVRTA LIGA Šestica Cvetkovčana, mršavi bod Legrađana, Pitomača slavila u Molvama

U nedjelju još igraju Ferdinandovac i Borac Imbriovec

Ovog vikenda igraju se utakmice 18. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Većina utakmica odigrana je u subotu.

Tehničar iz Cvetkovca s uvjerljivih 6:1 pobijedio je Garić u Garešnici. Iako su gosti uspjeli na poluvrijeme otići s neriješenim rezultatom (1:1), u nastavku susreta momčad Krune Lovreka ubacila je u veću brzinu i ostvarila dominantnu pobjedu, koja im je ujedno 13. ove sezone. Pogotke za cvetkovečku momčad postigli su Milek i Vrkić u dva navrata te po jednom Bači i Kranclbinder.

Bilogora je s 2:1 u Grubišnom Polju pobijedila Mladost iz Kloštra Podravskog, dok je Graničar u Legradu u važnoj utakmici za opstanak odigrao samo bez pogodaka protiv Voćina. Vodeća Pitomača u zanimljivoj je utakmici s 3:2 dobila Mladost u Molvama.

Fenjeraš Suhopolje odigrao je kod kuće 2:2 sa Slatinom, a Dinamo iz Predavca je istim rezultatom slavio u Čazmi.

U nedjelju još igraju Ferdinandovac i Borac Imbriovec. Utakmica počinje u 16.30 sati.